Doprajte si oddych, pokoj a pohodlie v štýlovo a útulne zariadených izbách dýchajúcich histórious. Izby sú zariadené novým nábytkom a pre spríjemnenie Vašej atmosféry si môžete vybrať ubytovanie z troch farebných odtieňov – červená, zelená a hnedá. Každá izba má k dispozícii SAT – TV, telefón, rádio, DVD, kúpeľňu so sprchou a sociálnym zariadením, WiFi pripojenie na internet. Celková kapacita hotela je 25 izieb a v nich je k dispozícii 61 pevných lôžok a 12 príležitostných lôžok (prísteliek).

9xdvojposteľová izba
5x dvojposteľová izba s možnosťou prístelky
5x trojposteľová izba
2x štvorposteľová izba
1x štúdio s kuchynkou
1x apartmán
2x turistická manzardná izba

Check in: od 14:00 – 22:00
Check out: 10:00

Bezplatné parkovanie je možné na hotelovom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Doplňujúce informácie:
Prístelku, detskú postieľku je možné umiestniť na vybrané druhy izieb.
Ceny ubytovania sú uvedené vrátane 10% DPH.
Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok obci.
Ubytovanie v hotelovej izbe so zvieratkom nie je povolené.
Samozrejmosťou je možnosť ubytovania zdravotne ťažko postihnutého klienta v izbe na to prispôsobenej.


Trojlôžková

Hotel disponuje 5 trojlôžkovými izbami. Ubytovanie v trojlôžkových izbách hotel ponúka v dvoch formách a to ubytovanie na troch samostatných pevných lôžkach (1+1+1) alebo v izbe s manželskou posteľou a pevným lôžkom (2+1). Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením s WC a sprchovým kútom, fénom, SAT - TV + DVD, Wi-Fi pripojenie, telefón, trezor, rýchlovarná kanvica.


Štvorlôžková

Hotel ponúka ubytovanie v 2 štvorlôžkových izbách. Jedna izba disponuje dvoma manželskými posteľami (manželská posteľ 180×200 cm + manželská posteľ 160×200 cm) a druhá izba má manželskú posteľ a dve samostatné lôžka. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením s WC a sprchovým kútom, fénom, SAT - TV + DVD, Wi-Fi pripojenie, telefón, trezor, rýchlovarná kanvica.


Apartmán

Štýlovo zariadený apartmán je možné využiť aj ako rodinnú izbu. Apartmán pozostáva z dvoch samostatných izieb oddelených dverami. Prvá izba je priestranná, disponuje manželskou posteľou, pohodlným gaučom a plne vybavenou kuchynkou. V druhej časti apartmánu sú dve pevné oddelené, samostatné lôžka. Gauč je rozkladací a je možné ho využiť ako prístelku. Luxusná kúpeľňa ponúka vaňu, dve umývadlá, bidet, fén a WC. Izba má vlastný šatník, balkón, LCD TV, Wi-Fi pripojenie, telefón, trezor, rýchlovarnú kanvicu. Napriek tomu, že je apartmán vybavený kuchynkou, kuchynka nie je prispôsobená na trvalé varenie stravy.


Štúdio s kuchynkou

Priestranné štúdio s malým kuchynským kútikom, mikrovlnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou. Izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením s WC a vaňou, SAT - TV + DVD, Wi-Fi pripojenie na internet, trezor, rýchlovarna kanvica. V izbe sa nachádza 1 manželská posteľ a veľký, pohodlný rozkladací gauč (2+2). Štúdio má svoj samostatný vchod neďaleko parkoviska.


Manzard

Hotel má k dispozícii 2 turistické manzardné izby. Izby MANZARD sú menšia, ale útulné. Obľubujú ich najmä deti. Na vrchnom podlaží sa nachádza manželská posteľ, na spodnom podlaží sú dve pevné lôžka možnosťou dvoch lôžok. Izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom, SAT - TV + DVD, WiFi pripojenie na internet, telefón, trezor, rýchlovarná kanvica. Z izby je príjemný výhľad na hotelový park a fontánu.


Jednoposteľová izba

Keďže hotel nemá k dispozícii jednoposteľovú izbu, samostatne cestujúcich klientov vieme ubytovať na dvojlôžkovej izbe s možnosťou vyššieho pohodlia, hosť má k dispozícii manželskú posteľ. Izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením s WC, sprchovým kútom, fénom, SAT - TV + DVD, Wi-Fi pripojenie, telefón, trezor, rýchlovarná kanvica.