Novozrekonštruovaný Hotel Svätojánsky kaštieľ z pôvodne renesančného objektu zo 17. storočia sa nachádza v malej historickej obci Liptovský Ján, ktorá dostala do vienka mimoriadne krásnu prírodu s najkrajšou dolinou v Nízkych Tatrách. Z pôvodného objektu sa do súčasnosti zachovala presklená loggia na hlavnej fasáde, ktorú tvoria 4 mohutné stĺpy s iónskymi hlavicami a zároveň aj časť pôvodnej urbanistickej štruktúry.

Štýlový hotel s nádychom minulosti obkolesuje prekrásny park, v ktorom sa doposiaľ nachádza pôvodná gaštanová alej. V tomto parku nájdete neopakovateľné posedenie v tichom prostredí, ktoré je sprevádzané príjemným zvukom kvapkajúcej vody z fontány umiestnenej v strede hotelového parku. Už len zavrieť oči, započúvať sa a budete ako v časoch dávno minulých.

Hotel Svätojánsky kaštieľ má vo svojej ponuke štýlovo a vkusne zariadené izby, pre najmenších návštevníkov detský kútik, hotelovú knižnicu, pre chvíle oddychu relax centrum, romantický park plný zelene s fontánou uprostred, pre mlsné jazýčky reštauráciu, Coffee bar so starými LP platňami, kongresovú sálu, salónik, letnú terasu pod gaštanmi a borovicami z čias minulých, požičovňu i úschovňu športového náradia, biliard, stolný futbal, bezplatné parkovisko, WiFi pripojenie na internet, hotelové 7 miestne TAXI, spoločenské hry pre všetkých a hlavne chuť a snahu vytvoriť pre Vás príjemnú atmosféru v našom hoteli Svätojánsky kaštieľ.

Blízke okolie poskytuje nespočetné množstvo zimných i letných aktivít, ktorými si môžete spríjemniť a spestriť Váš pobyt u nás v hoteli Svätojánsky kaštieľ. Obdobie zimy ponúka bežecké lyžovanie, lyžiarsku turistiku, sánkovanie, jazdu na saniach so záprahom a samozrejme skvelú lyžovačku – lyžiarske stredisko Jasná, stredisko Ružomberok Malinô-Brdo, Ski centrum Opalisko. V období leta si naozaj každý príde na svoje v jednej z najkrajších a najdlhších dolín Nízkych Tatier – prechádzky, turistika, cykloturistika, fotografické hobby, výlety, historické pamiatky, jaskyniarstvo a nemôžeme nespomenúť kúpanie (termálny prameň Kaďa, termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne, Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešeňová).

 

 

 • Detský kútik
 • Požičovňa bicyklov
 • Lyžiareň
 • 07:00 – 22:00

  V našom detskom kútiku majú možnosť sa zabaviť nie len malí, ale aj veľkí.

  Detský kútik ponúka možnosť zahrať si biliard, stolný futbal či šípky. K dispozícii sú  aj karty či rôzne spoločenské hry. Na najmenšie ratolesti čakajú hračky či rozprávkové knižky.

 • Krásy Liptova však možno spoznať aj na dvoch kolesách. V letných mesiacoch Vám ponúkame možnosť zapožičať si bicykel aj prilbu.

  1 hodina – 2€

  2 – 5 hodín – 4€

  5 – 10 hodín – 7€

  Požičanie prilby – 1€

 • V priestoroch hotela sa nachádza aj lyžiareň kde je možné odloženie lyží, snowboardov, lyžiarok či sánok.

  Každá izba má svoj vlastný odkladací priestor a kľúč. Lyžiareň je vykurovaná takže svoje lyžiarky ráno nájdete vysušené a vyhriate.